Виберіть мову:

+38(067)-412-39-50
+38(093)-998-31-66

Чекаємо Ваших дзвінків: ЩОДЕННО c 9-00 до 18-00

Міжкімнатні двері з цілісного МДФ

Ідеальним рішенням для поєднання різних інтер'єрів є міжкімнатні двері з МДФ покриті ПВХ плівкою. Такі двері мають оригінальний і незвичайний зовнішній вигляд, підійдуть тим покупцям, які не мають великих коштів на купівлю, але разом з цим хочуть придбати щось якісне і довговічне. 
МДФ, на відміну від деревини, являє собою однорідний матеріал, позбавлений нерівностей, тріщин і западин, що робить його твердішим і міцнішим. Він має міцність, співвідношувану твердим породам дерева, - його можна фрезерувати і виготовляти з нього фігурні деталі. Це дозволяє зображувати на дверях практично будь-який малюнок. МДФ практично не схильний до дії вологи, його не веде і не коробить в процесі експлуатації, до того ж, він не кришиться, тому двері з МДФ мають таку широку популярність. Дуже важливою перевагою такого матеріалу є стійкість до дії пари, що дозволяє встановлювати двері МДФ в кухні і у ванній кімнаті. 
Не менш важливою особливістю покриття ПВХ є його величезна колірна гамма, яка дозволяє без жодних зусиль підібрати двері під будь-який інтер'єр. Таке покриття миється водою і не реагує на синтетичні миючі засоби.
Зовнішній вигляд дверей з МДФ практично не відрізняється від дверей, виготовлених з дорожчих матеріалів, приміром, з дерева дуба. Ці двері не потребують спеціального догляду. Не розсихаються, не роздуваються і відмінно зберігають форму. Матеріал, з якого вони виготовлені, є екологічно чистими. Цим дверям властива відмінна міцність. Вони дуже довго зберігають свій первинний вид. До того ж мають відмінну звуконепроникність і герметичність.
Покупець може бути упевнений, що міжкімнатні двері з МДФ покриті ПВХ, служитимуть йому довго і будуть радувати своєю якістю.

Зворотній зв'язок

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

×