Виберіть мову:

+38(067)-412-39-50
+38(093)-998-31-66

Чекаємо Ваших дзвінків: ЩОДЕННО c 9-00 до 18-00

Виробництво

У сьогодення величезної конкуренції наше підприємство пильно стежить за якістю продукції. Тільки якісним виробом можна притягнути увагу покупця. Тому ми використовуємо тільки перевірене і надійне устаткування, одним з якого є фрезерні верстати з ЧПУ Артмайстер - це висока продуктивність і якісні вироби.
Фрезерний верстат з ЧПУ Beaver - верстат виробництва Канади, призначений для високоякісного фрезерування, гравірування поверхонь деталей і заготівель по площині.
Вакуумні преса МВП- 2512 - серія пресів призначена для облицювання дверей, меблевих і кухонних фасадів, різних меблевих елементів плівками ПВХ за допомогою системи нагріву і вакуумної технології. В результаті ми отримуємо виріб, що відрізняється своєю довговічністю, і в той же час елегантністю і складністю форм поверхні.
Відмінно зарекомендували себе верстати провідного Італійського виробника SCM. Форматно-розкроєчні верстати Technomax S315 WS і MiniMax S315 Ws відповідають найвищим вимогам в меблевому виробництві.
Форматно - розкроєчні верстати Altendorf виробництва Німеччини, відрізняються точністю і якістю розкрою деталей.
Akron 400 - лінія кромкооблицювальних верстатів характеризується великою гнучкістю застосування і надійністю. Новітні технологічні рішення.
Rover - оброблювальні центри для фрезерування. Ідеальне поєднання інновації і італійської інженерної думки.
Усі виробничі процеси виконуються кваліфікованими фахівцями.

Зворотній зв'язок

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

×