Телефон для зв'язку!
+380939983166

Двері міжкімнатні з цільного МДФ під замовлення у м. Житомир

Виготовляємо міжкімнатні двері будь-якої складності під ключ (замір, виготовлення, доставка, монтаж). Вартість монтажу і демонтажу обчислюється в індивідуальному порядку, залежно від проведення тих чи інших заходів.

Ідеальним рішенням для поєднання різних інтер'єрів є міжкімнатні двері з МДФ облицьовані ПВХ плівкою. Такі двері мають оригінальний і незвичайний зовнішній вигляд. Відмінне співвідношення ціни та якості. Розмаїття текстур ПВХ дає змогу підібрати покриття під абсолютно будь – який стиль та задовольнити потреби навіть самого вимогливого замовника.

Ціни на міжкімнатні двері:
⁃ Одностулкові - від 6900 грн.
⁃ Двостулкові - від 9900 грн.
⁃ Арочні двері - від 7500 грн.
⁃ Розсувні двері - від 6800 грн.
⁃ Патиновані двері - від 8900 грн.
⁃ Дверна арка- від 5100 грн.

У вартість дверей входить:
✓Полотно;
✓Дверна коробка;
✓Лиштва;
✓Фурнітура (три завіси, ручка);
✓Врізка фурнітури;
✓Збірка дверного блоку.

Переваги міжкімнатних дверей нашого виробництва та чому ціна міжкімнатних дверей себе виправдовує

• Полотно з цілісного МДФ товщиною 40мм. За рахунок цільного заповнення, двері відмінно зберігають форму протягом довгих років.
• На торцях полотна тільки один стикувальний шов (замість кромки, яка має два шва і може відшаровуватися), який при закритому положенні ховається в чверть коробки.
• Дверна коробка з МДФ, товщина 35мм. Коробка комплектується врізаним ущільнювачем ТМ DEVENTER, він не розсихається і не кришиться тривалий час, також сприяє додатковій термоізоляції та шумоізоляції.
• Дверні вітрини додатково кріпляться силіконовим ущільнювачем для запобігання зайвого шуму при закриванні дверей.
• У збірці дверного блоку використовуємо три посилені врізані завіси, які можуть витримувати навантаження до 100кг, таким чином полотно надійно закріплене і не провисає з часом.
• Покриття ПВХ «антивандальне», його складно пошкодити. Воно не дряпається - це особливо важливо, коли в будинку є тварини.
• Надійна фурнітура, перевірена п'ятнадцятирічним досвідом.
• Двері нашого виробництва не потребують особливого догляду, легко миються вологою ганчіркою або звичайним миючим засобом.
• Двері із суцільного МДФ – відмінний варіант для кімнат з підвищеною вологістю (ванні кімнати, кухні та ін.), за рахунок вакуумного пресування плівкою ПВХ, вони абсолютно захищенні від проникнення вологи всередину.• На дверях з МДФ з часом не утворюються тріщини на відміну від дерев'яних дверей , вони чудово зберігають свою форму і зовнішній вигляд на протязі багатьох років.• З виробництва двері відгружаються у зібраному вигляді дверного блоку: коробка, полотно, лиштва, врізана фурнітура (завіси, ручка з механізмом, замок та ін.), тому їх легко вмонтувати в дверний отвір навіть самостійно, без допомоги професійних майстрів.